Про надання дозволу на розробку робочого проекту землеустрою щодо зняття, перенесення та тимчасового зберігання поверхневого (родючого)шару грунту земельної ділянки ТОВ "ТЕРЦІЯ СОЛАР"

Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.02.2020 року №397 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Волощук Г.І. на території Новогригорівської сільської ради "

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТОВ "ЗЛАГОДА" за адресою : вул. Центральна , 1г, с.Новогригорівка Маловисківського району Кіровоградської області.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТОВ "ЗЛАГОДА" за адресою : вул. Центральна, 42, с. Новогригорівка, Маловисківського району Кіровоградської області

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТОВ "ЗЛАГОДА" за адресою : вул. Центральна, 44, с. Новогригорівка, Маловисківського району Кіровоградської області

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТОВ "ЗЛАГОДА" за адресою : вул. Центральна, 30, с. Новогригорівка, Маловисківського району Кіровоградської області

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТОВ "ЗЛАГОДА" за адресою : вул. Перспективна, 3, с. Новогригорівка, Маловисківського району Кіровоградської області

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТОВ "ЗЛАГОДА" за адресою : вул. Перспективна,6 , с. Новогригорівка, Маловисківського району Кіровоградської області

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТОВ "ЗЛАГОДА" за адресою : вул. Перспективна, 4, с. Новогригорівка, Маловисківського району Кіровоградської області

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТОВ "ЗЛАГОДА" за адресою : вул. Перспективна , 1, с. Новогригорівка, Маловисківського району Кіровоградської області

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТОВ "ЗЛАГОДА" за адресою : вул. Перспективна, 2, с. Новогригорівка, Маловисківського району Кіровоградської області

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТОВ "ЗЛАГОДА" за адресою : вул. Перспективна, 10, с. Новогригорівка, Маловисківського району Кіровоградської області

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТОВ "ЗЛАГОДА" за адресою : вул. Перспективна, 5, с. Новогригорівка, Маловисківського району Кіровоградської області

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Загрубській Ю.Л. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Костенку В.В. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Касіян Л.В. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гордієнку А.В. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Лисій К.А. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Случу А.Ф.. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Случ В.П. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чепляці Т.Г. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Пархоменку О.М.. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Панченко Н.В.на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Панченку А.В. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Молчанову М,В.. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Арнауті С.М. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Занозі Г.М. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пархоменко Л.Б. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пильщик  Т.Б. на території Новогригорівської сільської ради.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Шпичак О.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Рубану В.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність гр. Мєтєль С.Ю.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Майбороді А.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Майбороді В.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність гр. Алексі В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність гр.Мішкой Є.Г.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність гр. Мамонтовій Н.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність гр. Божко Л.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність гр. Прадіденко Т.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Троцькому В.Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр.Волощук Г.І та гр. Волощук О.А.