Про звіт про виконання сільського бюджету за І квартал 2020 року

Про використання вільних лишків сільського бюджету

Про встановлення на території Новогригорівської сілської ради ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік

Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Про встановлення на території Новогригорівської сільської ради єдиного податку на 2021 рік.

Додатки до рішення про встановлення єдиного податку на 2021 рік.

Про встановлення на території Новогригорівської сільської ради ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік

Про Правила утримання домашніх тварин та інших тварин і поводження з ними на териорії Новогригорівської сільської ради

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Шпичаку В.А.

Про завтердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Полонець С.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лупиній Т.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лупині В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лупині Б.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки члену ФГ "Ольвія" гр. Подлецькому І.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки члену ФГ "Ольвія" гр. Салюк К.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянкичлену ФГ "Ольвія"гр. Подлецькій Т.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки члену ФГ "Ольвія" гр. Клименчуку В.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки члену ФГ "Ольвія" гр. Грицуну О.О.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки члену ФГ "Ольвія"гр. Грицун О.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки члену ФГ "Ольвія"гр. Клименчуку М.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки члену ФГ "Ольвія" гр. Леонтьєвій  Д.М.

Про наданнядозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки члену ФГ "Ольвія" гр. Клименчук Р.І.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки члену ФГ "Ольвія" гр. Подлецькій Н.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Онойко С.М. на території Новогригорівської сільської ради

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мелешнікову О.В. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мелешніковій Я.М. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коробку В.М. на території Новогригорівської сільської ради