Проекти рішень

 

Проект рішення

Проекти  рішень 24 сесії Новогригорівської сільської ради

Проекти рішень 23 сесія 7 скликання Новогригорівська сільська рада

Проекти рішень 5 сесії Новогригорівської сільської ради

Проекти рішень 6 сесії Новогригорівської сільської ради

Пректи рішень 7 сесії Новогригорівської сільської ради

Проекти рішень 8 сесії Новогригорівської сільської ради

Проекти рішень 9 сесії Новогригорівської сільської ради

Проекти  рішень 10 сесії Новогригорівської сільської ради

Проекти рішень 12 сесії Новогригорівської сільської ради

Проекти рішень 19 сесії 7скликання Новогригорівської сільської  ради 

Про звіт про виконання сільського бюджету за 2017 рік

Про використання вільних лишків сільського бюджету

Про затвердження Положення "Про місцеві ініціативи на території Новогригорівської сільської ради"

Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені ради.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 12.08.2016 року №64 "Про утворення тендерного комітету."

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства передачі у власність гр.Горбатюк О.М.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянокв натурі (на місцевості) для передачі їх у власність гр. Сергушкіній О.Д. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі( на місцевості)  для передачі їх у власність  гр.Ященко Л.В. на території Новогригорівської сільської ради .

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земель ділянок в натурі (на місцевості) для передачі їх у власність гр.Волощук Г.І. та гр. Волощуку О.А. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про розгляд заяв щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у приватну власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Новоолександрівка Маловисківського району Кіровоградської області. 

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про  надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність. 

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність. 

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .

 

Проекти рішень 20 сесії 7 скликання 

Про надання згоди на добровільне обєднання територіальних громад та делегування представника до спільної робочої групи.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 27 березня 2018 року №136 "Про розгляд заяв щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у приватну власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Новоолександрівка Маловисківського району Кіровоградської області"

Про скасування рішень сільської ради.

Про затвердження договорів укладених сільським головою від імені ради

Про використання вільних лишків сільського бюджету.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Волощук І.В. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марущенко С.В.на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Неклеги Г.В. на території Новогригорівської сільської ради

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)для передачі їх у власність гр. Неклеги Л.В. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Столярчуку М.О. на території Новогригорівської сільської ради.

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік.

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.

Про встановлення на території Новогригорівської сільської ради єдиного податку на 2019 рік.

Про встановлення на території Новогригорівської сільської ради транспортного податку на 2019 рік.

Проекти рішень 21 сесії 7 скликання 

Про звіт про виконання сільського бюджету за І півріччя 2018 року.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2017 року №119 "Про сільський бюджет на 2018 рік."

Про затвердження договорів , укладених сільським головою від імені ради.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі їх у власність гр. Сєдіній Н.М. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі їх у власність гр. Олефіренко А.К. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)для передачі їх у власність гр. Данильченко О.П. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Терещенку В.Ю. на території Новогригорівської сільської ради.

Про погодження щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кожіну В.В.на території Новогригорівської сільської ради.

Про погодження щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кожіну Р.К. на території Новогригорівської сільської ради.

Про погодження щодо надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність гр. Буханенку  О.С. на  території Новогригорівської сільської ради.

Проекти рішень 22 сесії 7 скликання  

Про погодження щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шевченко В.І. на території Новогригорівської сільської ради.

Про погодження щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сіпаренко І.В. на території Новогригорівської сільської ради.

Про погодження щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Романенко Т.Л. на території Новогригорівської сільської ради 

Про погодження щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Полонець С.В. на території Новогригорівської сільської ради .

Про погодження щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Моторній Т.В. на території Новогригорівської сільської ради.

Про погодження щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лупина Т.В. на території Новогригорівської сільської ради.

Про погодження щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Власенку М.М. на території Новогригорівської сільської ради.

Про погодження щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лупина Б.В. на території Новогригорівської сільської ради.

Про погодження щодо надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лупина В.В. на території Новогригорівської сільської ради.

Про  погодження щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевченко Т.М. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гончаренко О.І. на території Новогригорівської сільської ради.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.10.2017 року №115 "Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам Новогригорівської сільської ради."

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Слуцькій Л.А.

Про сільський бюджет на 2019 рік.

Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2017 року №119 "Про сільський бюджет на 2018 рік"

Про затвердження структури та штатних одиниць  Новогригорівської сільської ради.

Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2019 рік.

Про оплату праці Новогригорівського сільського голови на 2019 рік.

Про затвердження додатку до Програми зайнятості Новогригорівської сільської ради на 2018-2020 роки.

Про затвердження Положення про преміювання  на 2019 рік.

Про звіт про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2018 року.

Про затвердження плану діяльності Новогригорівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Про затвердження договорів та додаткових угод.

Про затвердження плану роботи Новогригорівської сільської ради на 2019 рік.

Про внесення  змін до рішення сільської ради від 12.07.2018 року №177 "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік."

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дроздовій С.А. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рубану В.І. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Стожуку О.В. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Білан В.В. на території Новогригорівської сільської ради.

Пронадання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Запорожцю В.О. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Запорожцю В.О. на території Новогригорівської сільської ради.

Про надання згоди на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Запорожцю О.І.на території Новогригорівської сільської ради

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Облещуку С.В. за адресою :селі Новопетрівка, вулиця Набережна,22.

Про затвердження  Програми охорони навколишнього  природного середовища виконавчого комітету Новогригорівської сільської ради на 2019 рік.

Про затвердження Програми фінансового забезпечення відзначення свят та проведення заходів на території Новогригорівської сільської ради на 2019 рік.

Про затвердження Програми цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Новогригорівської сільської ради на 2019-2022 роки.

Про затвердження Програми по благоустрою населених пунктів Новогригорівської сільської ради на 2019 - 2020 роки.